Miként az elmúlt esztendőben, a „Ke-Víz 21.” Zrt. is csatlakozott a Kelet-Magyarország napilap által meghirdetett év végi csokigyűjtő akcióhoz. Szakolczai Zsolt gazdasági igazgató és Varga Tímea titkársági munkatárs pénteken vitték el a szerkesztőségbe az édességeket, amelyeket a Nyírbátori Éltes Mátyás Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium, EGYMI diákjai kapják.

Szennyvízből energia – Komplex fenntarthatósági fejlesztés Szerencsen
Nemcsak technológiai korszerűsítés zajlik: a KE-VÍZ 21 zRt. által megvalósítandó projekt hosszú távon fenntarthatóbb, energiahatékonyabb és biztonságosabb működést teremthet a térségben. Országos léptékben is jelentős

