Múlt pénteken ünnepélyes keretek között adták át Csengerben a felújított utakat. A ” KE-VÍZ 21″ zRt munkájának eredményeként a város és az ipartelp is könnyebben és biztonságosabb közelíthető meg. Az avatáson cégünket Hajzer Gábor vállalkozási igazgató képviselte.
A Kelet-Magyarországban megjelent tudósítás a Szabolcs Online oldalán is megjelent: https://www.szon.hu/helyi-kozelet/2023/01/utak-ujultak-meg-csengerben

Szennyvízből energia – Komplex fenntarthatósági fejlesztés Szerencsen
Nemcsak technológiai korszerűsítés zajlik: a KE-VÍZ 21 zRt. által megvalósítandó projekt hosszú távon fenntarthatóbb, energiahatékonyabb és biztonságosabb működést teremthet a térségben. Országos léptékben is jelentős

