Tavasszal kezdődött le Debrecenben a Bem tér-Nyíl utca és a Nyíl utca-Hadházi út csomópontjainak átépítése. Orosz Attila, a Ke-Víz 21 zRT építésvezetője elmondta:
” Az elmúlt napokban az úgynevezett SMA 11 aszfalt kopóréteg építését végeztük Debrecenben a Hadházi úton. Ez érinti a Nyíl utca-Hadházi út csomópont teljes, a 33-as főúton 454 méter hosszban, a csatlakozó szakaszokon 230 méteren történő átépítését. A kereszteződés jelzőlámpás forgalomirányítással egészül ki. A beruházás részeként a szomszédos Bem téri csomópontban szigettel elválasztott, jobbra kanyarodó sávok kerülnek kialakítása. Továbbá megújul a projekt során érintett teljes közmű, illetve a villamos felsővezeték hálózat is.

Szennyvízből energia – Komplex fenntarthatósági fejlesztés Szerencsen
Nemcsak technológiai korszerűsítés zajlik: a KE-VÍZ 21 zRt. által megvalósítandó projekt hosszú távon fenntarthatóbb, energiahatékonyabb és biztonságosabb működést teremthet a térségben. Országos léptékben is jelentős

